Pakduş 1996 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. 2007 yılı Mayıs ayında faaliyete soktuğu 5000 m2'lik kendi tesislerinde 47 kişilik tecrübeli ekibi ile tamamını iç piyasadan tedarik ettiği hammaddeleri kullanarak ülke ekonomisine katkı sağlamak için özveri ile çalışmaktadır. Firmamız planlı ve sağlam atılan adımlarla, ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yenilikçi, öncü bir firma olarak bu pazarda yerini almıştır.

Pakduş kısa zamanda hedeflerinin de ötesine geçerek, hızla gelişerek büyümüştür. Şu an Türkiye'nin en büyük duşakabin üreticilerinden biri olan Pakduş, dünyanın en iyi firmaları arasına girme hedefini yerine getirebilmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Pakduş daha çok kazanmayı değil daha başarılı olmayı hedefler. Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyeti, kaliteden ödün vermeme konusundaki hassasiyeti ile doğru orantılıdır. Pakduş müşterilerinin istekleri ve hayalllerini yerine getirmek adına tüm değerlerini ortaya koymayı kendine misyon edinmiştir. Bu bağlamda ar-ge çalışmalarına önem vermekte ve innovatif çözümler üretmeye devam etmektedir.

Pakduş'un vizyonu, kalite ve standartın öncüsü konumuna gelerek sektörün gelecekteki yönünü belirlemek ve her zaman tercih edilen marka haline gelmektir.